VIII edycja Dni Druku 3D tuż tuż

viiidnidruku3dW dniach 29-30 września 2016 r. Drukarnia Golem 3D weźmie udział w kolejnej edycji największej imprezy branżowej druku 3D w Środkowo-Wschodniej Europie. Po raz pierwszy odbędzie się ona w Centrum Targowym EXPO XXI w Warszawie.

Drukarki golem pojawiają się na Dniach Druku 3D regularnie, począwszy od pierwszej edycji. W związku z decyzją Organizatorów o przeniesieniu miejsca jesiennych edycji do Warszawy, po raz pierwszy golemy pojawią się zatem w EXPO XXI.

Na naszym targowym stoisku będzie można na żywo zobaczyć drukarki 3D naszego autorskiego projektu – nie w roli „eksponatów”, jak to bywa u sporej części wystawców, ale w trakcie pracy, a także szereg wydruków 3D, prezentujących szeroki zakres oferowanych przez nas rozwiązań: od wydruków tanich o mniejszej precyzji, przez super wytrzymałe, do ultraprecyzyjnych o wysokim stopniu szczegółowości, wykonanych dyszą 0,2 mm. Oprócz wydruków dedykowanych szeroko pojętej branży przemysłowej pokażemy także makiety naszego autorstwa, powstałe przy wykorzystaniu techniki druku 3D – architektoniczne i nie tylko (np. makieta karabinu snajperskiego Bor).

Osoby, które nie miały do tej pory okazji zobaczyć naszych wydruków ergonomicznych, będą miały możliwość przymierzenia swojej dłoni do wydrukowanej na naszych drukarkach nakładki na mysz komputerową czy ergonomicznych uchwytów w kijkach do nordic walkingu.

Zapraszamy do Centrum Targowego EXPO XII na stoisko nr 13, w dn. 29 września w godz. 10-18 oraz 30 września w godz. 9-18.