Malutkie zębatki, duże karabiny i ogromne zainteresowanie

Kielce_Dni-Druku-3D-marzec2016

VII edycja Dni Druku 3D za nami. Pracownicy tworzący zespół Drukarni Golem 3D (i drukarki Golem) uczestniczą w tej największej branżowej imprezie regularnie, począwszy od pierwszej edycji. Na naszych oczach rosła ranga tego wydarzenia, na co wskazuje wciąż zwiększająca się ilość wystawców oraz odwiedzających.

Zainteresowanie naszą ofertą i wydrukami, które prezentowaliśmy na targowym stoisku przerosło nasze oczekiwania. W ciągu dwóch dni imprezy odwiedziły nas dziesiątki osób, od fascynatów druku 3D, po tych, którzy z branżą tą zetknęli się po raz pierwszy. Uwagę zwiedzających przyciągały drukarki Golem, które ku uciesze gości targowych, pracowały podczas całej imprezy oraz różnorodność naszych wydruków, zarówno ze względu na gabaryty, jak i tematykę.

Największe zaskoczenie wzbudził fakt, że na tych samych urządzeniach można wydrukować zarówno malutkie, niezwykle precyzyjne elementy (m. in. zębatki mniejsze od monety jednogroszowej), jak i wydruki wielkogabarytowe (np. 130-centymetrową makietę miecza). Odwiedzający byli także pod wrażeniem możliwości jakie daje post-processing, czego świetnym przykładem była artystycznie pomalowana makieta zamku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wydruki ergonomiczne: nakładka na mysz komputerową, uchwyty w kijkach do nordic walkingu. Do odwiedzenia naszego stoiska zachęcała przechadzająca się po hali targowej elfka, której elementy stroju (diadem, miecz i elementy logo Drukarni Golem 3D) zostały wydrukowane na naszych drukarkach.

Z niecierpliwością czekamy na VIII edycję imprezy. Jak poinformowali Organizatorzy, odbędzie się ona w dn. 29-30 września 2016 r., tym razem w Warszawie, na terenie EXPO XXI.