Wycena

Celem wykonania wstępnej wyceny druku 3D prosimy o przesłanie za pomocą niniejszego formularza pliku z rozszerzeniem *.stl  – jest on podstawą do wykonania kosztorysu. Można go wygenerować z programów do projektowania 3D (np. AutoCAD, 3ds Max, Blender, Sculptris…). Jeśli plików jest więcej niż jeden, prosimy o ich spakowanie (zip, rar).

Wyceny na podstawie gotowych plików *.stl wykonujemy bezpłatnie – do 5 brył na dzień od jednego zapytującego.

Otrzymany od Klienta model 3D optymalizujemy pod kątem druku 3D.

Klienci pragnący zlecić nam wykonanie wydruków 3D, a nieposiadający gotowego modelu 3D, mogą skorzystać z oferowanej przez nas usługi modelowania 3D. Posiadamy bogate doświadczenie w przygotowywaniu i optymalizacji modeli 3D dedykowanych drukowi przestrzennemu.

Tworzymy modele 3D na podstawie dokumentacji Klienta takiej jak skany 3D (przekazane nam lub wykonane przez nas) / rysunki techniczne / szkice i wymiary obiektu/ fotografie i wymiary obiektu. Nasze doświadczenie pozwala na stworzenie modelu zgodnie z potrzebami, z uwzględnieniem specyfiki druku 3D, a więc w taki sposób, aby osiągnąć jak najlepszą jakość i ekonomię wydruku.

Niezależnie od przewidywanego zakresu naszych prac prosimy o podanie kontaktu telefonicznego do osoby decyzyjnej, aby w razie dodatkowych pytań z naszej strony, służących wykonaniu optymalnego kosztorysu, możliwie skrócić czas oczekiwania na odpowiedź.

W razie problemów z przesłaniem plików poprzez formularz, prosimy o wysłanie ich drogą mailową: druk3D@G3D.eu .

Nazwa firmy / imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

nr telefonu osoby decyzyjnej (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Skąd się Pan/Pani dowiedział/-a o Drukarni Golem 3D:

Limit przesyłanego pliku wynosi 10mb.