Wycena

W celu wykonania wstępnej wyceny druku 3D prosimy o przesłanie  na adres druk3D@G3D.eu pliku z rozszerzeniem *.stl / .stp lub .igs  jest on podstawą do wykonania kosztorysu.

Można go wygenerować z programów do projektowania 3D (np. AutoCAD, 3ds Max, Blender, Sculptris…). Jeśli plików jest więcej niż jeden, prosimy o ich spakowanie (zip, rar) lub przesłanie WeTransferem lub podobnym kanałem.

Wyceny na podstawie gotowych plików *.stl wykonujemy bezpłatnie – do 5 brył na dzień od jednego Klienta.

Otrzymany od Klienta model 3D optymalizujemy pod kątem druku 3D.

Klienci pragnący zlecić nam wykonanie wydruków 3D, a nieposiadający gotowego modelu 3D, mogą skorzystać z oferowanej przez nas usługi modelowania 3D. Posiadamy bogate doświadczenie w przygotowywaniu i optymalizacji modeli 3D dedykowanych drukowi przestrzennemu.

Tworzymy modele 3D na podstawie dokumentacji Klienta takiej jak skany 3D (przekazane nam lub wykonane przez nas) / rysunki techniczne / szkice i wymiary obiektu/ fotografie i wymiary obiektu. Nasze doświadczenie pozwala na stworzenie modelu zgodnie z potrzebami, z uwzględnieniem specyfiki druku 3D, a więc w taki sposób, aby osiągnąć jak najlepszą jakość i ekonomię wydruku.

Niezależnie od przewidywanego zakresu naszych prac prosimy o podanie kontaktu telefonicznego do osoby decyzyjnej, aby w razie dodatkowych pytań z naszej strony, służących wykonaniu optymalnego kosztorysu, możliwie skrócić czas oczekiwania na odpowiedź.