Dokładamy swoją cegiełkę na rzecz WOŚP

wospE
Podsumowaliśmy tegoroczną zbiórkę pieniędzy w ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łączna kwota, którą udało nam się zgromadzić wyniosła 570,46 zł.

W dniu 24. Finału WOŚP pracownicy Drukarni Golem 3D włączyli się w zbiórkę pieniędzy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Od godziny 10 aż do wieczora w częstochowskim lokalu Boulangerie prezentowaliśmy nasze drukarki Golem oraz wydruki 3D. Zainteresowanych nie brakowało. Pierwsi odwiedzający nasze stanowisko pojawili się tuż po godzinie 10, a w godzinach popołudniowych zrobiło się już naprawdę tłoczno. Chętni do przyjrzenia się z bliska pracy naszych drukarek przestrzennych musieli niekiedy zaczekać chwilę na swoją kolej.

Każdy odwiedzający nasze stanowisko w zamian za wsparcie WOŚP otrzymał orkiestrowe serduszko 3D lub inny wybrany wydruk. Pieniądze zebrane do puszki oraz uzyskane z licytacji przedmiotów wystawionych przez nas na charytatywni.allegro.pl (bony na wydruki 3D oraz serce i scorx w orkiestrowych, biało-czerwonych barwach) dały łączną kwotę 570,46 zł. Takie same przedmioty, jak wystawione na aukcjach Allegro, przekazaliśmy do zlicytowania częstochowskiemu sztabowi WOŚP, który włączył je do pakietów licytowanych na Placu Biegańskiego, podczas finałowej imprezy.

Serdecznie dziękujemy szefowi i pracownikom lokalu Boulangerie za udostępnienie nam miejsca na nasze stoisko oraz wszystkim, którzy grali z nami i wsparli zbiórkę.