Konkurs dla uczestników eventu „Przestrzenne wyzwania – druk 3D”

okularyiwasy

Wszystkich uczestników eventu „Przestrzenne wyzwania – druk 3D”, który mieliśmy przyjemność organizować 24 stycznia 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na komentarz dotyczący wspomnianego wydarzenia.

To dla Was przygotowaliśmy nasze wykłady i prezentacje i Wasza opinia jest dla nas ważna.

Co Wam się podobało? Co szczególnie zaciekawiło? Czy jakiś element wymaga rozwinięcia, a może dopracowania? Czego brakowało, a czego było za dużo?… i wszystkie inne skojarzenia, jakie nasunęły się Wam podczas wczorajszego eventu.

Komentarze prosimy zamieszczać pod wydarzeniem na fanpage’u częstochowskiego MDK.

Zasady konkursu:
1. Autor opinii, która uzyska najwięcej polubień, zostanie nagrodzony okularami i wąsami z logo MDK w formie wydruku 3D, takimi samymi jakie otrzymał w dniu imprezy dyrektor MDK Pan Paweł Musiał. Oczywiście obydwa komplety wydruków zostały wykonane przez Drukarnię Golem 3D, na naszych drukarkach Golem.
2. Udział w konkursie może wziąć każdy uczestnik eventu, tak osoby pełnoletnie, jak i – za zgodą rodzica lub opiekuna – osoby niepełnoletnie.
3. Konkurs rozpoczyna się 25 stycznia 2016 r., a zakończy się 31 stycznia 2016 r. o północy.
4. Uwaga: komentarz musi zawierać hashtag: #PWdruk3D.
5. Odbiór nagrody – osobisty – w siedzibie Drukarni Golem 3D. Przy okazji będzie można zobaczyć naszą drukarnię od środka 🙂
6. Kontakt ze zwycięzcą nawiążemy w pierwszych dniach lutego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.