W oczekiwaniu na VII edycję Dni Druku 3D

VII_Dni_Druku_3D

Już za tydzień, w dniach 10-11 marca 2016 r., Drukarnia Golem 3D weźmie udział w kolejnej edycji Dni Druku 3D w Kielcach. To już siódma edycja największej i najstarszej w Polsce imprezy branży druku 3D i skanowania 3D.

Naszym tematem przewodnim będzie optymalizacja ergonomii obiektów przy użyciu skanowania 3D i druku 3D. Korzystanie ze spersonalizowanych przedmiotów, dostosowanych do cech fizycznych używającego, czyni życie łatwiejszym, a pracę wydajniejszą. Ułatwia wykonywanie codziennych czynności, powoduje, że żyje nam się wygodniej, bezpieczniej i zdrowiej. Odwiedzający nasze targowe stoisko będą mieli możliwość obejrzenia i dotknięcia m. in. ergonomicznej nakładki na mysz komputerową, spersonalizowanych względem użytkownika kijków do nordic walking czy egzoszkieletu.

Ponadto zamierzamy udowodnić, że nawet niewielkie wymiary komory roboczej drukarki 3D nie są żadnym ograniczeniem, na co dowodem będą prezentowane przez nas efektowne, wielkogabarytowe wydruki, m.in. 1,5-metrowej długości makieta karabinu Barrett, niewiele mniejsza makieta karabinu snajperskiego Bor czy makieta architektoniczna. Uwadze uczestników imprezy polecamy także nasze ultraprecyzyjne wydruki, wykonane dyszą 0,2 mm oraz nowość w naszej ofercie – odlewy wydruków 3D z metalu.

Zapraszamy do Hali G Targów Kielce, znajdziecie nas na stanowisku G27. Do zobaczenia!