Pogotowie dla robotów na Robotic Arena 2015

G3D_ck_RA2015s
12 grudnia 2015 r. będziemy kibicować uczestnikom Międzynarodowych Zawodów Robotów Robotic Arena 2015, zapewniając im w razie potrzeby wsparcie techniczne.

Konstruktorzy i fani robotyki z całej Polski i nie tylko spotkają się w Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej, aby wziąć udział w zmaganiach o tytuł najinteligentniejszego czy najszybszego robota w swojej kategorii. Rywalizujące w Robotic Arena konstrukcje narażone są na usterki i uszkodzenia, które mogą zniweczyć mozolną pracę konstruktorów, dlatego postanowiliśmy wspomóc zawodników. Na naszym stanowisku znajdą oni drukarki Golem czwartej generacji (golemD), skaner 3D SLS, profesjonalne ładowarki modelarskie, narzędzia i elektronarzędzia, kleje i masy naprawcze – słowem wszystko to, co powinno znaleźć się w apteczce pierwszej pomocy dla robota. Wsparcie będzie świadczone nieodpłatnie dla wszystkich potrzebujących go zawodników, w ramach Mecenatu Druku 3D. Zapraszamy także osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę na temat druku przestrzennego. Chętnie odpowiemy na pytania związane z naszą działalnością.

Zawody Robotic Arena 2015 odbędą się w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25. Do rywalizacji zgłoszono przeszło 150 robotów. Zmagania uczestników rozpoczną się o godz. 10.30. Planowane zakończenie imprezy – godz. 17.15.