INET2021

INET2001

 

Model wykonany na podstawie zdjęć RTG pacjentki.Model przedoperacyjny miednicy wykonany na podstawie zdjęć RTG pacjentki. Miks wydruków technicznych. wykonanych z poliamidu z włóknem węglowym.Miks wydruków technicznych. wykonanych z poliamidu z włóknem węglowym. Miks wydruków technicznych wykonanych z poliamidu z włóknem węglowym cd.Miks wydruków technicznych wykonanych z poliamidu z włóknem węglowym cd.
Opona zwycięskiego Łazika Marsjańskiego PCz Rover Team z 2018 r.Opona zwycięskiego Łazika Marsjańskiego PCz Rover Team z 2018 r.

APCL2021 - Projekt unowocześnienia popularnego pistoletu Lovena21
APCL2021 – Projekt unowocześnienia popularnego pistoletu LOV 21 (na dole)
Wydruk modelu Klienta z nałożoną powłoką strukturalną.Wydruk modelu Klienta z nałożoną powłoką strukturalną.

Mocowanie routera w 3 wersjach kolorystycznych.
Mocowanie routera w 3 wersjach kolorystycznych.

 

Przekrój przez model pokazujący częściowe wypełnienie typu ...Przekrój przez model pokazujący częściowe wypełnienie typu grid. Filigranowe modele wykonane w technologii...Filigranowe modele wykonane w technologii MJP.

 

 

....Obudowa dynamometru – część zestawu edukacyjnego. Przykładowe modele zębatek i ... wykonane z różnych materiałów.Przykładowe modele zębatek i turbina pompy wykonane z różnych materiałów.
...
Przymiar traserski/warsztatowy i chwyt dedykowany pod kształt (w tym wypadku konwerter 3 szczęki – kostka).
Model testowy do sprawdzania wytrzymałości wydruków.TPU spienione. Model testowy do sprawdzania wytrzymałości wydruków. Stopień spieniania kontrolowany programowo. Koło z łożyskiem kulkowym. Część pomarańczowa drukowana w jednym cyklu pracy.Koło z łożyskiem kulkowym. Część pomarańczowa drukowana w jednym cyklu pracy.  ...Elementy montażowe w różnych materiałach i rozdzielczościach.

 

Porównanie sprężystości wydruków o różnym wypełnieniu wykonanych z tego samego materiału.Porównanie sprężystości wydruków o różnym wypełnieniu wykonanych z tego samego i porównywalnej ilości materiału. Przykłady druku jedną, szeroką ścieżką.Przykłady szybkich i tanich wydruków jedną, szeroką ścieżką – 3mm.